Murat Cemcir gizemli kız arkadaşıyla Bebek’te! ‘Dubai’den nişanlım geldi’

Ahmet Kural ile bir yıldan uzun süredir birlikte görüntü vermeyen Murat Cemcir, eski dostu ile Çağla Gizem Şahin’in Bodrum’daki düğününe katılmamıştı.

Düğüne gitmeme nedeni sorulan ünlü oyuncu, “Ahmet’le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de” demişti.

“DOST KAZIĞI YEDİ”

İkilinin yıllardır bilinmeyen küslük sebebi, geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı. ‘Aramızda Kalmasın’ın adlı programda, konuyla ilgili şu ifadeler yer almıştı:

Murat Cemcir, Selçuk Aydemir ve Ahmet Kural üçlüsü birlikte yol alıyordu. Selçuk Aydemir ile Murat Cemcir arasında bir anlaşmazlık oluyor. Aydemir birlikte çektikleri bir filmden parasını eksik aldığını söylüyor ve küsüyorlar. Sonrasında bir anda Selçuk Aydemir ile Ahmet Kural, iddialara göre Murat Cemcir’den habersiz arka planda iş çeviriyor. Senaryo yazıyorlar, birlikte film çekiyorlar. Murat Cemcir ise duyduklarından sonra şaşkınlıklar içerisinde kalıyor. İddialara göre Murat Cemcir, yakın arkadaşından dost kazığı yediği için arkadaşlığını sonlandırıyor.

GİZEMLİ KIZ ARKADAŞIYLA BEBEK’TE

Murat Cemcir, son olarak önceki gece Bebek’de yanında bir kız arkadaşı ile yürürken objektiflere takıldı. Ünlü ismin kız arkadaşı, gazetecileri görünce oyuncunun yanından ayrıldı.

Muhabirlerin, “Sevgiliniz mi hanımefendi?” sorusu karşısında Cemcir, “Dubai’den nişanlım geldi” diyerek kahkaha attı.

Tiyatro oyununun yemeğine geldiklerini söyleyen oyuncu, “Gözlük takıyorum ama sarhoş değilim. Yanlış anlaşılma olmasın” açıklamasında bulundu.

“ALLAH MURAT ABİDEN RAZI OLSUN”

Bu esnada gelen bir çiçekçi, “Ben evleniyorum, Murat abi benim beyaz eşyalarımı aldı. Allah ondan razı olsun” dedi. Cemcir, çiçekçiler ile fotoğraf da çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir